RSS-strøm

Tervetuloa kartta-arkistoon!

Tältä sivulta löydät Rientolaisten karttoja.

Sprintti (26.07.2020)
Søndag 26 Juli 2020
Sello
Välimatka (24.07.2020)
Fredag 24 Juli 2020
Isosuo
Sprintti (23.07.2020)
Torsdag 23 Juli 2020
Ruoholahden kanava
Sprinttipäivä #4 (19.07.2020)
Søndag 19 Juli 2020
Savonlinna
Sprinttipäivä #3 (19.07.2020)
Søndag 19 Juli 2020
Savonlinna
Sprinttipäivä #2 (19.07.2020)
Søndag 19 Juli 2020
Olavinlinna
Sprinttipäivä #1 (19.07.2020)
Søndag 19 Juli 2020
Savonlinna
Keskimatka (18.07.2020)
Lørdag 18 Juli 2020
Kihlokankaanvuori
Keskimatka (18.07.2020)
Lørdag 18 Juli 2020
Haukkovuori, Navi
Maanantairastit (13.07.2020)
Mandag 13 Juli 2020
Rakuunamäki, Raja-Karjalan Suunnistajat
Pitkät välit (12.07.2020)
Søndag 12 Juli 2020
Kolvananuuro
Rastinotto (11.07.2020)
Lørdag 11 Juli 2020
Tunturimäki
Rastinotto (10.07.2020)
Fredag 10 Juli 2020
Tornivaara
Kangasralli pitkä (24.06.2020)
Onsdag 24 Juni 2020
Haukkulaakso
Kangasralli keski (24.06.2020)
Onsdag 24 Juni 2020
Haukkulaakso
Sprintti 2 (21.06.2020)
Søndag 21 Juni 2020
Keskusta, Lahden Suunnistajat
Sprintti 1 (21.06.2020)
Søndag 21 Juni 2020
Urheilukeskus, Lahden Suunnistajat
Viikkorastit (21.06.2020)
Søndag 21 Juni 2020
Rannanmäki, Yläneen Kiri
Sprinttivedot (20.06.2020)
Lørdag 20 Juni 2020
Varissuo
Czech Challenge (20.06.2020)
Lørdag 20 Juni 2020
Juurvalli
Riento-rastit (11.06.2020)
Torsdag 11 Juni 2020
Soukkionlampi
Riento-rastit (04.06.2020)
Torsdag 4 Juni 2020
Säämälä
Vedot (28.05.2020)
Torsdag 28 Mai 2020
Narttu
Käyrä (23.05.2020)
Lørdag 23 Mai 2020
Kekomäki, Kalevan Rasti
Harpatin kisatreeni (23.05.2020)
Lørdag 23 Mai 2020
Harpatti, Kalevan Rasti
Keskimatka (22.05.2020)
Fredag 22 Mai 2020
Rauansalo, Kalevan Rasti
Keskimatka (21.05.2020)
Torsdag 21 Mai 2020
Lökkiö, SK Vuoksi
Supersprintti 2 (20.05.2020)
Onsdag 20 Mai 2020
Vesitorninmäki
Vedot 2 (16.05.2020)
Lørdag 16 Mai 2020
Maitolampi
Vedot 1 (16.05.2020)
Lørdag 16 Mai 2020
Maitolampi
Supersprintti 1 (13.05.2020)
Onsdag 13 Mai 2020
Lavolan koulu
Keskimatka (09.05.2020)
Lørdag 9 Mai 2020
Härkkivi
Loppui voimat täysin
Käyrä (09.05.2020)
Lørdag 9 Mai 2020
Virojärvi
Ilman merkkejä rasteilla
Suunnistusvedot (07.05.2020)
Torsdag 7 Mai 2020
Kuhasenpää
Keskimatka (03.05.2020)
Søndag 3 Mai 2020
Lökkiö
Keskimatka (03.05.2020)
Søndag 3 Mai 2020
Kaakkolampi
Omatoimirastit (02.05.2020)
Lørdag 2 Mai 2020
Tiirismaa
Ei ollut rasteilla merkkejä
Omatoimirastit (02.05.2020)
Lørdag 2 Mai 2020
Korkeakoski, Yläneen Kiri
Pitkät välit (29.04.2020)
Onsdag 29 April 2020
Kettukallio, Paimion Rasti
Kevyt keskimatka (28.04.2020)
Tirsdag 28 April 2020
Mansikkapalonmäki
Omatoimirastit (22.04.2020)
Onsdag 22 April 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Omatoimirastit (21.04.2020)
Tirsdag 21 April 2020
Puho E
Keskimatka (20.04.2020)
Mandag 20 April 2020
Ämyri
Aikamoinen älynväläys kakkoselta neloselle...
Veto 3 (20.04.2020)
Päivän paras, mut ei siltikään edes hyvä
Veto 2 (20.04.2020)
Parempi kuin edellinen, vaikka kolmosen skippasin
Veto 1 (20.04.2020)
Ihan kuin en olis koskaan aiemmin suunnistanu...
Viikon pitkä (19.04.2020)
Søndag 19 April 2020
Metsämaa
Lopussa joutui hieman oikomaan, kun sovittu aikaraja täyttyi.
Välimatka (15.04.2020)
Onsdag 15 April 2020
Niittykulma
Käyrä (11.04.2020)
Lørdag 11 April 2020
Stackberget
Multitekniikka (08.04.2020)
Onsdag 8 April 2020
Pitkäketo, Paimion Rasti
Välimatka (02.04.2020)
Torsdag 2 April 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Omatoimirastit (30.03.2020)
Mandag 30 Mars 2020
Märy - Salakallio, Angelniemen Ankkuri
Karttalenkki (19.03.2020)
Torsdag 19 Mars 2020
Vaarunkallio
Sprinttiveto 2-2 (18.03.2020)
Onsdag 18 Mars 2020
Vartiovuori
Sprinttiveto 2-1 (18.03.2020)
Onsdag 18 Mars 2020
Vartiovuori
Karttalenkki (17.03.2020)
Tirsdag 17 Mars 2020
Palokalliot
AV-yö (12.03.2020)
Torsdag 12 Mars 2020
Paimion sairaala, Paimion Rasti
Sprintti (01.03.2020)
Søndag 1 Mars 2020
Arganda del Rey, Espanja
Sprintti (01.03.2020)
Søndag 1 Mars 2020
Centro de Madrid, Espanja
Sprintti (28.02.2020)
Fredag 28 Februar 2020
Becerril de la Sierra, Espanja
Classic (27.02.2020)
Torsdag 27 Februar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Keski (27.02.2020)
Torsdag 27 Februar 2020
Cabeza Mesada, Espanja
Yö (26.02.2020)
Onsdag 26 Februar 2020
Burgohondo Oeste, Espanja
First leg relay (26.02.2020)
Onsdag 26 Februar 2020
El Cogote, Espanja
Aamusprintti (26.02.2020)
Onsdag 26 Februar 2020
Burgohondo, Espanja
Sprintti (25.02.2020)
Tirsdag 25 Februar 2020
Burgohondo, Espanja
Vedot (25.02.2020)
Tirsdag 25 Februar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Sprintti (24.02.2020)
Mandag 24 Februar 2020
Villanueva de Ávila, Espanja
Classic (24.02.2020)
Mandag 24 Februar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Pitkä (23.02.2020)
Søndag 23 Februar 2020
Matacimera, Espanja
Sprintti (22.02.2020)
Lørdag 22 Februar 2020
Navaluenga, Espanja
Vedot (22.02.2020)
Lørdag 22 Februar 2020
Burgohondo Este I, Espanja
Star (21.02.2020)
Fredag 21 Februar 2020
Burgohondo Este II, Espanja
Keski (21.02.2020)
Fredag 21 Februar 2020
Canto Redondo Oeste, Espanja
Sprintti (20.02.2020)
Torsdag 20 Februar 2020
Navalmoral, Espanja
Keski (20.02.2020)
Torsdag 20 Februar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Model (19.02.2020)
Onsdag 19 Februar 2020
El Cogote, Espanja
Sprintti (18.02.2020)
Tirsdag 18 Februar 2020
Kartanonkoski
Yö (15.02.2020)
Lørdag 15 Februar 2020
Yläne
Yö (12.02.2020)
Onsdag 12 Februar 2020
Uus-Lavola
Yö (05.02.2020)
Onsdag 5 Februar 2020
Nihtilä
Sprintti (02.02.2020)
Søndag 2 Februar 2020
Runosmäki
Kartta ei pitänyt paikkaansa rasteilla 17 ja 18
Pitkä (02.02.2020)
Søndag 2 Februar 2020
Ristisuo E
Yö (01.02.2020)
Lørdag 1 Februar 2020
Maijanmäki
Pitkät välit (01.02.2020)
Lørdag 1 Februar 2020
Pahnaanmaa
Virolahti ip (25.01.2020)
Lørdag 25 Januar 2020
Siikasaari
Virolahti ap (25.01.2020)
Lørdag 25 Januar 2020
Harvajanniemi
Yöväylä+rastinotto (22.01.2020)
Onsdag 22 Januar 2020
Rato-Hiirinen
Yö Läpiänjärvi (18.01.2020)
Lørdag 18 Januar 2020
Läpiänjärvi
Yö Muterlampi (17.01.2020)
Fredag 17 Januar 2020
Muterlampi
Soukkion syleily (15.01.2020)
Onsdag 15 Januar 2020
Soukkionkorpi
Yö (02.01.2020)
Torsdag 2 Januar 2020
Lemi