RSS feed

Tervetuloa kartta-arkistoon!

Tältä sivulta löydät Rientolaisten karttoja.

Sprintti (2020-07-23)
Giovedì 23 Luglio 2020
Ruoholahden kanava
Maanantairastit (2020-07-13)
Lunedì 13 Luglio 2020
Rakuunamäki, Raja-Karjalan Suunnistajat
Sprintti 2 (2020-06-21)
Domenica 21 Giungo 2020
Keskusta, Lahden Suunnistajat
Sprintti 1 (2020-06-21)
Domenica 21 Giungo 2020
Urheilukeskus, Lahden Suunnistajat
Viikkorastit (2020-06-21)
Domenica 21 Giungo 2020
Rannanmäki, Yläneen Kiri
Käyrä (2020-05-23)
Sabato 23 Maggio 2020
Kekomäki, Kalevan Rasti
Keskimatka (2020-05-22)
Venerdì 22 Maggio 2020
Rauansalo, Kalevan Rasti
Keskimatka (2020-05-21)
Giovedì 21 Maggio 2020
Lökkiö, SK Vuoksi
Keskimatka (2020-05-09)
Loppui voimat täysin
Käyrä (2020-05-09)
Ilman merkkejä rasteilla
Omatoimirastit (2020-05-02)
Ei ollut rasteilla merkkejä
Omatoimirastit (2020-05-02)
Sabato 2 Maggio 2020
Korkeakoski, Yläneen Kiri
Pitkät välit (2020-04-29)
Mercoledì 29 Aprile 2020
Kettukallio, Paimion Rasti
Omatoimirastit (2020-04-22)
Mercoledì 22 Aprile 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Keskimatka (2020-04-20)
Aikamoinen älynväläys kakkoselta neloselle...
Veto 3 (2020-04-20)
Päivän paras, mut ei siltikään edes hyvä
Veto 2 (2020-04-20)
Parempi kuin edellinen, vaikka kolmosen skippasin
Veto 1 (2020-04-20)
Ihan kuin en olis koskaan aiemmin suunnistanu...
Viikon pitkä (2020-04-19)
Lopussa joutui hieman oikomaan, kun sovittu aikaraja täyttyi.
Multitekniikka (2020-04-08)
Mercoledì 8 Aprile 2020
Pitkäketo, Paimion Rasti
Välimatka (2020-04-02)
Giovedì 2 Aprile 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Omatoimirastit (2020-03-30)
Lunedì 30 Marzo 2020
Märy - Salakallio, Angelniemen Ankkuri
AV-yö (2020-03-12)
Giovedì 12 Marzo 2020
Paimion sairaala, Paimion Rasti
Sprintti (2020-03-01)
Domenica 1 Marzo 2020
Arganda del Rey, Espanja
Sprintti (2020-03-01)
Domenica 1 Marzo 2020
Centro de Madrid, Espanja
Sprintti (2020-02-28)
Venerdì 28 Febbraio 2020
Becerril de la Sierra, Espanja
Classic (2020-02-27)
Giovedì 27 Febbraio 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Keski (2020-02-27)
Giovedì 27 Febbraio 2020
Cabeza Mesada, Espanja
Yö (2020-02-26)
Mercoledì 26 Febbraio 2020
Burgohondo Oeste, Espanja
First leg relay (2020-02-26)
Mercoledì 26 Febbraio 2020
El Cogote, Espanja
Aamusprintti (2020-02-26)
Mercoledì 26 Febbraio 2020
Burgohondo, Espanja
Sprintti (2020-02-25)
Martedì 25 Febbraio 2020
Burgohondo, Espanja
Vedot (2020-02-25)
Martedì 25 Febbraio 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Sprintti (2020-02-24)
Lunedì 24 Febbraio 2020
Villanueva de Ávila, Espanja
Classic (2020-02-24)
Lunedì 24 Febbraio 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Pitkä (2020-02-23)
Domenica 23 Febbraio 2020
Matacimera, Espanja
Sprintti (2020-02-22)
Sabato 22 Febbraio 2020
Navaluenga, Espanja
Vedot (2020-02-22)
Sabato 22 Febbraio 2020
Burgohondo Este I, Espanja
Star (2020-02-21)
Venerdì 21 Febbraio 2020
Burgohondo Este II, Espanja
Keski (2020-02-21)
Venerdì 21 Febbraio 2020
Canto Redondo Oeste, Espanja
Sprintti (2020-02-20)
Giovedì 20 Febbraio 2020
Navalmoral, Espanja
Keski (2020-02-20)
Giovedì 20 Febbraio 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Model (2020-02-19)
Mercoledì 19 Febbraio 2020
El Cogote, Espanja
Sprintti (2020-02-18)
Martedì 18 Febbraio 2020
Kartanonkoski
Yö (2020-02-12)
Mercoledì 12 Febbraio 2020
Uus-Lavola
Yö (2020-02-05)
Mercoledì 5 Febbraio 2020
Nihtilä
Sprintti (2020-02-02)
Kartta ei pitänyt paikkaansa rasteilla 17 ja 18
Yö Läpiänjärvi (2020-01-18)
Sabato 18 Gennaio 2020
Läpiänjärvi
Yö Muterlampi (2020-01-17)
Venerdì 17 Gennaio 2020
Muterlampi