RSS voog

Tervetuloa kartta-arkistoon!

Tältä sivulta löydät Rientolaisten karttoja.

Sprintti (2020-07-26)
pühapäev 26 juuli 2020
Sello
Sprintti (2020-07-23)
neljapäev 23 juuli 2020
Ruoholahden kanava
Sprinttipäivä #2 (2020-07-19)
pühapäev 19 juuli 2020
Olavinlinna
Keskimatka (2020-07-18)
laupäev 18 juuli 2020
Kihlokankaanvuori
Keskimatka (2020-07-18)
laupäev 18 juuli 2020
Haukkovuori, Navi
Maanantairastit (2020-07-13)
esmaspäev 13 juuli 2020
Rakuunamäki, Raja-Karjalan Suunnistajat
Pitkät välit (2020-07-12)
pühapäev 12 juuli 2020
Kolvananuuro
Rastinotto (2020-07-11)
laupäev 11 juuli 2020
Tunturimäki
Kangasralli pitkä (2020-06-24)
kolmapäev 24 juuni 2020
Haukkulaakso
Kangasralli keski (2020-06-24)
kolmapäev 24 juuni 2020
Haukkulaakso
Sprintti 2 (2020-06-21)
pühapäev 21 juuni 2020
Keskusta, Lahden Suunnistajat
Sprintti 1 (2020-06-21)
pühapäev 21 juuni 2020
Urheilukeskus, Lahden Suunnistajat
Viikkorastit (2020-06-21)
pühapäev 21 juuni 2020
Rannanmäki, Yläneen Kiri
Riento-rastit (2020-06-11)
neljapäev 11 juuni 2020
Soukkionlampi
Riento-rastit (2020-06-04)
neljapäev 4 juuni 2020
Säämälä
Vedot (2020-05-28)
neljapäev 28 mai 2020
Narttu
Käyrä (2020-05-23)
laupäev 23 mai 2020
Kekomäki, Kalevan Rasti
Harpatin kisatreeni (2020-05-23)
laupäev 23 mai 2020
Harpatti, Kalevan Rasti
Keskimatka (2020-05-22)
reede 22 mai 2020
Rauansalo, Kalevan Rasti
Keskimatka (2020-05-21)
neljapäev 21 mai 2020
Lökkiö, SK Vuoksi
Supersprintti 2 (2020-05-20)
kolmapäev 20 mai 2020
Vesitorninmäki
Vedot 2 (2020-05-16)
laupäev 16 mai 2020
Maitolampi
Vedot 1 (2020-05-16)
laupäev 16 mai 2020
Maitolampi
Supersprintti 1 (2020-05-13)
kolmapäev 13 mai 2020
Lavolan koulu
Keskimatka (2020-05-09)
Loppui voimat täysin
Käyrä (2020-05-09)
laupäev 9 mai 2020
Virojärvi
Ilman merkkejä rasteilla
Suunnistusvedot (2020-05-07)
neljapäev 7 mai 2020
Kuhasenpää
Keskimatka (2020-05-03)
pühapäev 3 mai 2020
Kaakkolampi
Omatoimirastit (2020-05-02)
Ei ollut rasteilla merkkejä
Omatoimirastit (2020-05-02)
laupäev 2 mai 2020
Korkeakoski, Yläneen Kiri
Pitkät välit (2020-04-29)
kolmapäev 29 aprill 2020
Kettukallio, Paimion Rasti
Kevyt keskimatka (2020-04-28)
teisipäev 28 aprill 2020
Mansikkapalonmäki
Omatoimirastit (2020-04-22)
kolmapäev 22 aprill 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Keskimatka (2020-04-20)
esmaspäev 20 aprill 2020
Ämyri
Aikamoinen älynväläys kakkoselta neloselle...
Veto 3 (2020-04-20)
Päivän paras, mut ei siltikään edes hyvä
Veto 2 (2020-04-20)
Parempi kuin edellinen, vaikka kolmosen skippasin
Veto 1 (2020-04-20)
Ihan kuin en olis koskaan aiemmin suunnistanu...
Viikon pitkä (2020-04-19)
pühapäev 19 aprill 2020
Metsämaa
Lopussa joutui hieman oikomaan, kun sovittu aikaraja täyttyi.
Välimatka (2020-04-15)
kolmapäev 15 aprill 2020
Niittykulma
Käyrä (2020-04-11)
laupäev 11 aprill 2020
Stackberget
Multitekniikka (2020-04-08)
kolmapäev 8 aprill 2020
Pitkäketo, Paimion Rasti
Välimatka (2020-04-02)
neljapäev 2 aprill 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Omatoimirastit (2020-03-30)
esmaspäev 30 märts 2020
Märy - Salakallio, Angelniemen Ankkuri
Karttalenkki (2020-03-19)
neljapäev 19 märts 2020
Vaarunkallio
Sprinttiveto 2-2 (2020-03-18)
kolmapäev 18 märts 2020
Vartiovuori
Sprinttiveto 2-1 (2020-03-18)
kolmapäev 18 märts 2020
Vartiovuori
Karttalenkki (2020-03-17)
teisipäev 17 märts 2020
Palokalliot
AV-yö (2020-03-12)
neljapäev 12 märts 2020
Paimion sairaala, Paimion Rasti
Sprintti (2020-03-01)
pühapäev 1 märts 2020
Arganda del Rey, Espanja
Sprintti (2020-03-01)
pühapäev 1 märts 2020
Centro de Madrid, Espanja
Sprintti (2020-02-28)
reede 28 veebruar 2020
Becerril de la Sierra, Espanja
Classic (2020-02-27)
neljapäev 27 veebruar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Keski (2020-02-27)
neljapäev 27 veebruar 2020
Cabeza Mesada, Espanja
Yö (2020-02-26)
kolmapäev 26 veebruar 2020
Burgohondo Oeste, Espanja
First leg relay (2020-02-26)
kolmapäev 26 veebruar 2020
El Cogote, Espanja
Aamusprintti (2020-02-26)
kolmapäev 26 veebruar 2020
Burgohondo, Espanja
Sprintti (2020-02-25)
teisipäev 25 veebruar 2020
Burgohondo, Espanja
Vedot (2020-02-25)
teisipäev 25 veebruar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Sprintti (2020-02-24)
esmaspäev 24 veebruar 2020
Villanueva de Ávila, Espanja
Classic (2020-02-24)
esmaspäev 24 veebruar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Pitkä (2020-02-23)
pühapäev 23 veebruar 2020
Matacimera, Espanja
Sprintti (2020-02-22)
laupäev 22 veebruar 2020
Navaluenga, Espanja
Vedot (2020-02-22)
laupäev 22 veebruar 2020
Burgohondo Este I, Espanja
Star (2020-02-21)
reede 21 veebruar 2020
Burgohondo Este II, Espanja
Keski (2020-02-21)
reede 21 veebruar 2020
Canto Redondo Oeste, Espanja
Sprintti (2020-02-20)
neljapäev 20 veebruar 2020
Navalmoral, Espanja
Keski (2020-02-20)
neljapäev 20 veebruar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Model (2020-02-19)
kolmapäev 19 veebruar 2020
El Cogote, Espanja
Sprintti (2020-02-18)
teisipäev 18 veebruar 2020
Kartanonkoski
Yö (2020-02-15)
laupäev 15 veebruar 2020
Yläne
Yö (2020-02-12)
kolmapäev 12 veebruar 2020
Uus-Lavola
Yö (2020-02-05)
kolmapäev 5 veebruar 2020
Nihtilä
Sprintti (2020-02-02)
pühapäev 2 veebruar 2020
Runosmäki
Kartta ei pitänyt paikkaansa rasteilla 17 ja 18
Pitkä (2020-02-02)
pühapäev 2 veebruar 2020
Ristisuo E
Yö (2020-02-01)
laupäev 1 veebruar 2020
Maijanmäki
Pitkät välit (2020-02-01)
laupäev 1 veebruar 2020
Pahnaanmaa
Virolahti ip (2020-01-25)
laupäev 25 jaanuar 2020
Siikasaari
Virolahti ap (2020-01-25)
laupäev 25 jaanuar 2020
Harvajanniemi
Yöväylä+rastinotto (2020-01-22)
kolmapäev 22 jaanuar 2020
Rato-Hiirinen
Yö Läpiänjärvi (2020-01-18)
laupäev 18 jaanuar 2020
Läpiänjärvi
Yö Muterlampi (2020-01-17)
reede 17 jaanuar 2020
Muterlampi
Soukkion syleily (2020-01-15)
kolmapäev 15 jaanuar 2020
Soukkionkorpi
Yö (2020-01-02)
neljapäev 2 jaanuar 2020
Lemi