RSS Feed

Tervetuloa kartta-arkistoon!

Tältä sivulta löydät Rientolaisten karttoja.

Sprintti (23.07.2020)
Donnerstag 23 Juli 2020
Ruoholahden kanava
Keskimatka (18.07.2020)
Samstag 18 Juli 2020
Kihlokankaanvuori
Keskimatka (18.07.2020)
Samstag 18 Juli 2020
Haukkovuori, Navi
Maanantairastit (13.07.2020)
Montag 13 Juli 2020
Rakuunamäki, Raja-Karjalan Suunnistajat
Sprintti 2 (21.06.2020)
Sonntag 21 Juni 2020
Keskusta, Lahden Suunnistajat
Sprintti 1 (21.06.2020)
Sonntag 21 Juni 2020
Urheilukeskus, Lahden Suunnistajat
Viikkorastit (21.06.2020)
Sonntag 21 Juni 2020
Rannanmäki, Yläneen Kiri
Käyrä (23.05.2020)
Samstag 23 Mai 2020
Kekomäki, Kalevan Rasti
Harpatin kisatreeni (23.05.2020)
Samstag 23 Mai 2020
Harpatti, Kalevan Rasti
Keskimatka (22.05.2020)
Freitag 22 Mai 2020
Rauansalo, Kalevan Rasti
Keskimatka (21.05.2020)
Donnerstag 21 Mai 2020
Lökkiö, SK Vuoksi
Keskimatka (09.05.2020)
Loppui voimat täysin
Käyrä (09.05.2020)
Ilman merkkejä rasteilla
Omatoimirastit (02.05.2020)
Ei ollut rasteilla merkkejä
Omatoimirastit (02.05.2020)
Samstag 2 Mai 2020
Korkeakoski, Yläneen Kiri
Pitkät välit (29.04.2020)
Mittwoch 29 April 2020
Kettukallio, Paimion Rasti
Kevyt keskimatka (28.04.2020)
Dienstag 28 April 2020
Mansikkapalonmäki
Omatoimirastit (22.04.2020)
Mittwoch 22 April 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Keskimatka (20.04.2020)
Aikamoinen älynväläys kakkoselta neloselle...
Veto 3 (20.04.2020)
Päivän paras, mut ei siltikään edes hyvä
Veto 2 (20.04.2020)
Parempi kuin edellinen, vaikka kolmosen skippasin
Veto 1 (20.04.2020)
Ihan kuin en olis koskaan aiemmin suunnistanu...
Viikon pitkä (19.04.2020)
Lopussa joutui hieman oikomaan, kun sovittu aikaraja täyttyi.
Multitekniikka (08.04.2020)
Mittwoch 8 April 2020
Pitkäketo, Paimion Rasti
Välimatka (02.04.2020)
Donnerstag 2 April 2020
Luontopolku, Paimion Rasti
Omatoimirastit (30.03.2020)
Montag 30 März 2020
Märy - Salakallio, Angelniemen Ankkuri
Karttalenkki (19.03.2020)
Donnerstag 19 März 2020
Vaarunkallio
AV-yö (12.03.2020)
Donnerstag 12 März 2020
Paimion sairaala, Paimion Rasti
Sprintti (01.03.2020)
Sonntag 1 März 2020
Arganda del Rey, Espanja
Sprintti (01.03.2020)
Sonntag 1 März 2020
Centro de Madrid, Espanja
Sprintti (28.02.2020)
Freitag 28 Februar 2020
Becerril de la Sierra, Espanja
Classic (27.02.2020)
Donnerstag 27 Februar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Keski (27.02.2020)
Donnerstag 27 Februar 2020
Cabeza Mesada, Espanja
Yö (26.02.2020)
Mittwoch 26 Februar 2020
Burgohondo Oeste, Espanja
First leg relay (26.02.2020)
Mittwoch 26 Februar 2020
El Cogote, Espanja
Aamusprintti (26.02.2020)
Mittwoch 26 Februar 2020
Burgohondo, Espanja
Sprintti (25.02.2020)
Dienstag 25 Februar 2020
Burgohondo, Espanja
Vedot (25.02.2020)
Dienstag 25 Februar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Sprintti (24.02.2020)
Montag 24 Februar 2020
Villanueva de Ávila, Espanja
Classic (24.02.2020)
Montag 24 Februar 2020
Infierno de Navalmoral, Espanja
Pitkä (23.02.2020)
Sonntag 23 Februar 2020
Matacimera, Espanja
Sprintti (22.02.2020)
Samstag 22 Februar 2020
Navaluenga, Espanja
Vedot (22.02.2020)
Samstag 22 Februar 2020
Burgohondo Este I, Espanja
Star (21.02.2020)
Freitag 21 Februar 2020
Burgohondo Este II, Espanja
Keski (21.02.2020)
Freitag 21 Februar 2020
Canto Redondo Oeste, Espanja
Sprintti (20.02.2020)
Donnerstag 20 Februar 2020
Navalmoral, Espanja
Keski (20.02.2020)
Donnerstag 20 Februar 2020
Pinar de Juanín, Espanja
Model (19.02.2020)
Mittwoch 19 Februar 2020
El Cogote, Espanja
Sprintti (18.02.2020)
Dienstag 18 Februar 2020
Kartanonkoski
Yö (12.02.2020)
Mittwoch 12 Februar 2020
Uus-Lavola
Yö (05.02.2020)
Mittwoch 5 Februar 2020
Nihtilä
Sprintti (02.02.2020)
Kartta ei pitänyt paikkaansa rasteilla 17 ja 18
Pitkä (02.02.2020)
Sonntag 2 Februar 2020
Ristisuo E
Yö (01.02.2020)
Samstag 1 Februar 2020
Maijanmäki
Virolahti ap (25.01.2020)
Samstag 25 Jänner 2020
Harvajanniemi
Yö Läpiänjärvi (18.01.2020)
Samstag 18 Jänner 2020
Läpiänjärvi
Yö Muterlampi (17.01.2020)
Freitag 17 Jänner 2020
Muterlampi